Vetura në shitje Volkswagen Golf III

Kjo veture ka pasur 382 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/09/2019 23:33

1,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 1997

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf III

Golf 3 , 1,8 , Ne gjendje te rregullt me targa te shqiperis

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit