Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 572 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 19:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 225 167 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

POLO 1.6 TDI DISEL 2009 AUTOMATIK DSG

POLO 1.6 TDI VITI 2009 DISEL AUTOMATIK DSG NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE E RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT KILOMETRAT I KA TE SAKTA 225000 TE GARANTUME TE LIBER SERVISI 2 QELSA FABRISKISHT FELLNE ME GOMA TE REJA PER ME SHUM INFO 044332505 DHE VIBER +38344332505


Shpërndaje:

Veturat e fundit