Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 119 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2019 12:00

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK VITI 11/2011

Tel&viber:+383 045-589-985
Opel MERIVA B
Viti i prodhimit:2011
Motorri:1.7 diesel
Kilometra te kaluara 220000KM.
Navigacion
Automatik 6 shpejtesi
Nxemje ne karriga
Nxemje ne timon
Drita robot( Adaptive Light)
Drita te mjegulles
Drita per kthesa
Tempomat
Klimatronik dy zonale
Uleset isofix me ajer
Xhamat & Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Boardkompjuter
Liber servisi
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 Aux Sd card Usb
Goma te reja me fellne 17 coll
Vetura eshte e importuar nga Gjermania gjendje perfekte


Shpërndaje:

Veturat e fundit