Vetura në shitje Nissan Juke

Kjo veture ka pasur 50 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/10/2019 14:06

13,800 EUR
1,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 53 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Nissan Juke Automatik vetëm 53000km

Shitet Nissan Juke me dogan, Rks viti 2014 vetura është Automatik 1.6 Benzin, 4 kamera 360° shkall , panoram, senzora, Lane Assist, Tempomat, Aux, Usb, Bluetooth , karrikat me nxemje vetura është e servisuar me rregull mundet të kontrollohet në servis të Autorizuar,pronarë i parë 53.000km tē Garantuara për më shum info 044 566 306. Viber /whatsAap +38345566306

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit