Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 182 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:08:13

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf VII 2.0, AUTOMATIK DSG, 2013.

Golf VII 2.0

- Automatik DSG,
- Tipronik,
- Tempomat,
- Bluemotion,
- Start stop,
- Pasqyre elektrike,
- Komanda në timon,
- Navi të madhë,
- Ulëse të lëkurës,
- Ulëse me nxemje,
- Senzor parkimi para dhe mbrapa,
- Dritat e shkurta Xenon,
- Dritat e gjata Xenon,
- Fellne,
- Xhamat e zi mbrapa fabrikisht,
- Libër servisi.
- 215.000 km të garantura.

E sapo ardhur nga Franca.

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit