Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 248 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/10/2019 19:50

4,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Verdhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 130 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Viti

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW CADDY

VW CADDY 2.0 SDI
ne gjendje te mir me te gjitha serviset e kryera ne Austri dhe kilomterat e garantuara 130.000
Bej ndrrim!


Shpërndaje:

Veturat e fundit