Vetura në shitje Mercedes-Benz CLS 350

Kjo veture ka pasur 724 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/11/2019 20:45

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
22222 cm³ 40 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes-Benz CLS 350

a

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit