Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 198 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/11/2019 20:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 216 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar

 • Prishtinë
 • 049 250 584

Mercedes C200 cdi Avangarde full extra

Mercedes C 200 cdi
Viti 2012
Avangarde
Klima tronik
Esp
Air bag
Start stop
Navigacion
Lleda para dhe mbrapa
Drita xenon big xenon
Dritat te kthesav
Ulse lekur dhe pllizh
Ulse me nxemje
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiu
Dritat e gjata i ndrzen automatik
Fellne 16 coll
Dy qelsa
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit