Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 295 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/11/2019 20:08

500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kupe 1991

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 294 830 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes veturen tip opell vectra 1.6

vetura esht ne gjendje te mir

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio


Shpërndaje:

Veturat e fundit