Vetura në shitje Volvo S60

Kjo veture ka pasur 666 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/11/2019 17:44

5,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2400 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet vetura Volvo s60 D5

Vetura posedon:
-Navigacion
-Senzorè parkingu
-Senzorè te shiut
-Nxemje te karrikave
-ABS
-Tempomat
-Klimè
-Pasqyre elektronike
-Kaishin rebraqni e ka te nderruar
-2 palè goma , vere-dimer
-2 palè fellga
-Te gjitha serviset te kryera me rregull

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit