Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 125 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/11/2019 13:35

13,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Tiguan 4Motion Full Option

VW Tiguan
4 Motion OFFROAD
2.0 TDI
150000km - 159999km
Drita Robotike Xenon (Levizin ne drejtim te timonit)
Full Panoram
Full Lekur
Navi
Sensor Parkingu
Karikat me nxemje
Pulla ne timon
Pedale Krom
Auto Hold
Xhama te errësuara fabrikisht
Senzor Shiu
Pasqyra elektrike
Kuka opsionale (me buton)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit