Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 113 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/11/2019 12:15

8,999 EUR
8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 218 406 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjermani

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes BMW 320d Viti 2011 LCI Full Extra Edicion

Pershendetje,

Trektar nuk jom,

Shes bmw 320d Diesel E91 LCI (Edition) Viti 2011, me liber servisi kilometra Te sakta, me 2 qelsa, shum Sene Extra, Une jetoj ne Gjermani me Sakt ne Berlin, e vi met 22.11.2019 pur pushim ne prishtin, jom deri Met 30.11.2019 ne Kosov, edhe e shes bmw tem, osht shum ngjendje te mir edhe ka shum sene Extra,

EXTRA;

Dritat Xenon
Hallogenka (drita te mjegulles)
Fellne origjinale 17 Zoll me Goma te reja pur te gjitha stinet
Libri i Servisit me te gjitha detajet dhe me vul Te Gjermanis
Motori 2.0 Diesel 163 PS shpenzimet te vogla
Senzore te parkingut para mbrapa
Marshi Automatik steptronic shpejcit ne timon
Keyloss Go me vozit pa qeles
Komandat ne timon
Timonin me nxemje
Webasto me digitron munesh me nxeh kerrin nga shtepia
Drita lled ne dyer
Tempomat
Bord kompjuter
Stopat Lled
Drita Xenon
Timoni M Packet
Start Stop ndezje
Navigacion
Ulset me nxemje
Pasqyret Elektronike palohen me pull
Kuken mbrapa elektronike me pull del edhe e palon prap nkerr
Radio/ DVD AUX USB Bluetooth plus ka vend pur 6 CD
qmimi osht i negociueshem.

Me kontaktoni ne kete numer
+49 15901335604 ne WhatsApp


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit