Vetura në shitje Peugeot 407

Kjo veture ka pasur 304 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/12/2019 15:09

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Novobërdë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 407

Makinë në gjendje të shkëlqyeshme,
Shërbim i shkëlqyer i bërë 8000km më parë,
Pajisje të plota,
Vende prej lëkure,
Kondicioner dixhital me pajisje shtesë,
Ka pllaka Vranje.
Regjistrohet deri në Mars.

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit