Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 93 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/12/2019 19:31

9,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Audi A3 2.0 S-Line Quattro 2009

Shitet Audi A3 2.0 S-line TDI quattro 2009 RKS 1 vjet regjistrim, 160.000 te kaluara me kilometra te garanturara , vetura ne gjendje shum te mire brenda dhe jashte.

Permban : Panoram , Quattro , Karriga Lekure , Led mbrapa , Model S Line , Komanda ne timon , Klimatronik , Nxemje ne karrige , Senzora parkimi , Auto lights etj.


Shpërndaje:

Veturat e fundit