Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 497 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/02/2020 17:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 258 608 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf IV

Shitet Golf 4 Viti 2002

Posedon Regjistrim
Klimtronik
Senzora Shiu
Tempomat
Qmimi Me Marrveshje

Siguria dhe komoditeti


  •  Rimorkiator

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit