Vetura në shitje Toyota Auris

Kjo veture ka pasur 487 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/02/2020 16:28

4,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 175 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Toyota

Shes toyoten auris ne gejndje shume te mire teknike dhe optike, viti prdh. 2007 disel 2000 kubik 6 shpejtsi 175000 km, klima automtik dy zonale ulset me nxemje, gomat te dimrit te reja e vozitur ne Ks me pak se 5000 km e ardhur nga Suedia çmimi 4900€


Shpërndaje:

Veturat e fundit