Vetura në shitje Renault Megane

Kjo veture ka pasur 94 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/02/2020 01:42

7,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Renault Megane Gt LINE 2012

Shes Renault Megane Gt LINE 2012 Automatik ne gjendje shum te mir dhe shum i ruajtur per me shum
Kontakti viber: +38349124914


/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Tempomat
* Led
* Klimatronik dy zonale
* Multi Komanda ne timon
* Start/Stop System
* ABS
* ESP
* Servo
* Airbag
* Drita cristal me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret jane me kontroll elektronik dhe palohen
* Park Senzorë
* Renault MP3 multi Radio
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Halogenka
* Fellne Fabrikisht te Renault-it 17"
* Xhamat elektronik me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles (Kartë) me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda

* Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 4.2 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 4.7 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 3.5 l/100 km ....


Shpërndaje:

Veturat e fundit