Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1917 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2020 16:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 246 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 GTD 2.0 TDI AUTOMATIC DSG VITI 2011 FULL EKSTRA

☎️📞Telefon: 044830315 DHE VIBER +38344830315

GOLF 6 GTD 2.0 TDI
VITI 2011
AUTOMATIC DSG
DRITA LLEDA DHE SENONA
NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE
KILOMTERA TE GARANTUARA
“VETURA ESHTE PA DOGAN”
VETURA POSEDON

✅KLIMA TRONIKE DY ZONALE
✅KARRIKA ME NXEMJE
✅KARRIKA LEKUR DHE ME RREGULLIME
✅TIMON TE PRERE TE GTD
✅KOMANDA NE TIMON
✅SHPEJTSIT NE TIMON
✅NAVIGACION,CD,AUX IN,BLUETOOTH
✅DYNAUDIO
✅TAVANIN E ZI BRENDA DHE JASHT
✅PASQYRET PO ASHTU EDHE BRAVAT E ZEZA
✅SPOILERA PARA DHE MRAPA
✅NGJYER TE MIR METALIKE
✅FELLNE TE GTD ME GOMA TE MIRA
✅TEMPOMAT,BORD KOMPJUTER
✅SENZORA PARKINGU PARA MRAPA
✅SENZORA TE SHIUT
✅ABS,ESP,AIR BAG,CENTRALL DHE ALARM

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit