Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 342 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2020 00:20

9,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 233 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf VI

VW GOLF VI PLUS / 2.0 TDI/140 PS AUTOMATIK Modeli - HIGHLINE Viti - 2009 Kilometra - 233000 km I Importuar nga Gjermania - Tempomat - Euro 5 - Klime Automatike - Karrika me ngrohje - Pasqyra me senzor - Mbeshtetese dore - Senzor shiu - Senzor parkimi para dhe mbrapa - Park Asist - Drita Mjegulle - Dritat automatike ne kthesa - Radio - CD/AUX/NAVI - 2 Çelsa - Liber Servisi - Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer - Dogane dhe Homologim te kryer Kontakt - 048 193 272 - +383 44 193 272(Viber)


Shpërndaje:

Veturat e fundit