Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 349 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/03/2020 20:04

7,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf VI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit