Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 292 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:15:08

6,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SEAT IBIZA 1.6 TDI VITI 2011 ME DOGANE

Tel&viber:+38345-589-985 044-701-321
Seat Ibiza 1.6 TDI
Viti i prodhimit:16.07.2011
Motorri:1.6 TDI
Manual: 5 shpejtesi
Te kaluara: 200.000KM
Fuqia: 77KW-105PS
Senzore shiu
Drita te mjegulles
Klimatronik
Autohold
Komanda ne timon
Xhamat & Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Boardkompjuter
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 / Aux
Liber servisi
Vetura eshte e ardhun na Gjermania gjendje perfekte

ME DOGANE TE PAGUAR


Shpërndaje:

Veturat e fundit