Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 183 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 21:12

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 4

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 208 555 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen VW Polo

Shitet VW Polo viti i prodhimit 2012 1.6 TDI me I te kuqe, vetura i ka km te garantuara kete mund ta vertetoni ne cilin do servis te autorizuar ka librin e servisit si dhe faturat qe eshte servisuar. Vetura ka dritar Xenon B Xenon, LED para dhe mbrapa. Sistem Navigacioni gjithashtu edhe CD e Navigacionit, Telefon te Integruar. Radio me touch screen Kart SD, Aux etj. Sensora Parkingu. Më tregues ne Radio. Vetura ka PANORAM, me hapje si dhe Gomat e Dimrit tani te vendosura te Reja si dhe Gomat e veres. Tempomat, senzora shiju. Drita per mjegull si dhe Drita Ndihmës për ndriçim në Kthesa me Levizje Timoni, Klima Tronik. Më një fjalë është shum e kompletuar me hargjime minimale 5L 100 km.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit