Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 1019 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/03/2020 04:23

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK 2006 RKS

Shitet dhe nderrohet
Vw Touareg 3.0 TDI
Automatik 4x4
Goma te dimrit
Gjendje extra te mir
Prishtine Auto Ch....👍
+383 (044) 207 526
+383 (044) 510 666


Shpërndaje:

Veturat e fundit