Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1291 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2020 03:23

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2011 AUTOMATIC DSG ME DOGAN 103 KW

☎️📞Telefon: 044830315,VIBER +38344830315

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2011
AUTOMATIC DSG
103 KW 140 PS
ME DOGAN TE PAGUAR
NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT
KILOMETRA TE GARANTUME ME LIBER SERVISI
VETURA POSEDON :
✅KLIMA TRONIKE DY ZONALE
✅KARRIKA ME NXEMJE
✅TIMON MULTIFUNKSIONAL
✅TIMON LEKURE
✅KOMANDA NE TIMON
✅SHPEJTSIT NE TIMON
✅TEMPOMAT
✅BORD KOMPJUTER
✅GJAMAT E ERRSUAR FABRIKISHT
✅4x GJAMAT ELEKTRIK
✅2 QELSA FABRIKISHT
✅SENZORA PARKIMI PARA MRAPA
✅SENZORA TE SHIUT
✅FELLNE ME GOMA TE REJA
✅ABS,ESP,AIR BAG,CENTRALL DHE ALARM.


Shpërndaje:

Veturat e fundit