Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 289 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2020 11:32

7,900 EUR

(Çmimi)


7,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 1.6 TDI 2011 ME DOGAN

SHES APO NRROJ GOLF 6 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT 2011 POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG ULSE ME NXEMJE , ALU FELLGE ETJ PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:


Veturat e fundit