Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 116 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:12

7,500 EUR

(Çmimi)


7,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2010 ME DOGAN

SHES APO NRROJ GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG ULSE ME NXEMJE NAVI TMADH SENZORA PARKIMI PARKOHET VET AUTO PARKING ALU FELLGE ETJ PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit