Vetura në shitje Peugeot 307

Kjo veture ka pasur 395 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2020 13:05

2,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Peugeot 307

Shitet vetura Peugeot 307, 1.6 HDI panorame, marshi Manual, karburanti Nafte. Vetura eshte ne gjendje shume te mire me klime dhe te gjitha serviset i jane bere me rregulle.
Gomat e dimrit Gratis


Shpërndaje:

Veturat e fundit