Vetura në shitje Mercedes-Benz 190

Kjo veture ka pasur 76 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2020 17:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 1985

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Klinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Benz 190

Shes Mercedes Benz 190
1.9 Diesel Viti 1985 Regjistrimi Skaduar Te Interesuarit kontaktojn ne numrin e telefonit 049497972 dhe ne privat.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Xhama me ngrohje

  •  Ulëse me nxemje

  •  Hidraulik

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit