Vetura në shitje Mercedes-Benz E 300

Kjo veture ka pasur 179 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/06/2020 16:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 240 000 KM

MERCEDES

Shes mercedes E 3.0 2010,ka klim tronik ka karrika me nxemje kA tempomat ka senzor parkingu para dhe mbrapa ka shpejtesi ne timon ka pulla ne timon ka navigacion ka kamer para dhe per mbrapa ka distronik ka drita ksenon dy qelsa ka 240000 km me liber servisi eshte armatik dhe full opcione sapo ka ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje teknike shum te mire.nr tel:045-966-353

Shpërndaje:

Veturat e fundit