Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 930 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/07/2020 20:08

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 164 000 KM

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIC DSG VITI 2011 ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

☎📞Telefon:044830315 DHE VIBER


GOLF 6 PLUS
2.0 TDI 103 KW
VITI 2011 MODELI STYLE
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE
I RUAJTUR SI MRENA ASHTU EDHE JASHT

VETURA POSEDON:
“KLIMA TRONIKE,,
“KARRIKA ME NXEMJE,,
“KARRIKA MULTIFUNKSIONALE TE STYLE,,
“TIMON MULTIFUNKSIONAL,,
“KOMANDA NE TIMON,,
“NAVIGACION,CD,AUX IN,SD CARD,BLUETOOTH,,
“TEMPOMAT,BORD KOMPJUTER”
“164.000 TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI,,
“2 QELSA FABRIKISHT,,
“SENZORA PARKIMI PARA MRAPA,,
“PILOT SENZORA-SISTEM PARKIMI,,
“KAMERA MRAPA,,
“NGJYR TE MIR METALIKE
“I HAPUR LART(SHIBER),,
“PASQYRE TE ZEZA,,
“PASQYRET PALOHEN AUTOMATIKISHT,,
“ABS,ESP,AIR BAG,CENTRALL E ALARM,,

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit