Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 642 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/07/2020 16:46

10,800 EUR

(Çmimi)


10,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

BMW

BMW X3 Drive Panorame

- Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi
- TV screen display
- Sensor parkimi
- Ulese lekure dhe dizajn i veqante
- Panorama view
- ABS
- 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019
- Viti i prodhimit 2009
- Regjistrimi i pare ne Kosove
- Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW
- 230000 kilometra te kaluara

Tel 044604001

Shpërndaje:

Veturat e fundit