Shes fellnet

190 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellnet

Shes fellnet e markes RONAL prodhim gjerman te ardhura nga Zvicra.Fellnet jane 15-she,jane shume te ruajtura dhe kane qene te venudosura ne Mercedes A class por pershtaten edhe me vetura tjera.
Verejtje: Gomat qe i shihni ne foto nuk jane te perdorshme!
Çmimi eshte pak i diskutueshem!


Shpërndaje: