Vetura me qera Rover TjetërKjo veture ka pasur 554 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/02/2018 10:44

100 EUR në ditë
80 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
3800 cm³ 25 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car GOLD Range Rover SPORT 3.6 TDv8

Cmimi per 3 ditë e më shumë 80€
045/86-11-86

Rent a Car GOLD gjendet ne veternik, Rr.Prishtinë-Ferizaj ne mes Grand Store dhe BAU MARKET. Ne ofrojmë vetura me cmime shumë të volitshme dhe me sigurime full kasko për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mali i Zi.


Shpërndaje: