Vetura me qera Audi A3Kjo veture ka pasur 994 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/07/2016 14:15

50 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Petrit

 • Prishtinë
 • 044601786

RENT A CAR

Veturat ipen me qira

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje: