Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 994 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2018 23:22

46,490 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 0 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Austri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi Q5 Quattro

Disa opsione Extra

1.Ndihmsi per ngasje ne tatëpjet
2.Xhamat e zi ( Fabrikisht )
3.Dera bagazhit Elektrike
4.Zerim Audi
5. S linie Ulset Alkantara
6.CD
7.Monitorimi i presionit ne goma
8. TImoni Sportiv Lekur
9.Xhamat Termo
10.Federat sportiv
11.Fellnet 20 Zoll
12. Paketa Shkelqim S linie Audi Exlusiv
13.Asisnteti per drita te gjata .
14. Panorama

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit