Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 901 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2019 18:37

6,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf 6 - 2.0

Shes Volkswagen Golf 6 - 2.0 81kw , sapo ardhur 🇩🇪PA DOGAN . ne gjendje perfekte viti prodhimit 2009 . Posedon 2 qelsa goma te reja , komanda ne timon , gome rezerve me paisje , touchAudio , 220000km me liber etj
Kontakti 044110606
+38344110606.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit