Vetura në shitje Mazda CX-5

Kjo veture ka pasur 9038 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/12/2015 11:46

38,000 EUR
35,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mazda CX-5 Ultimate

Mazda CX-5 eshte prodhim i vitit 2015 dhe i sapo ardhur ne Kosove, gjegjesishte ne perfaqesin tone.
Per dallim nga VC-5 i vitit 2014, ky model eshte me i sostifikuar dhe me disa opsione shtese. Te gjitha veturat kane garancion 3 vite (0se 100 mije km te kaluara), 12 fite garancion ne korozion.
Kete model per momentin e kemi ne sallonin tone ne Albi Mall (Veternik).

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit