Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 818 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 07:04:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 140 000 KM

Shitet Citroen C4 2018, dizel automatik me 140.000 km te garantuara!

Vetura ne gjendje shume te mire, me dogane te paguar (posa regjistruar per here te pare 1 vit).

Dizel, automatik, 140.000 km, senzora para mbrapa, navigacion, klime automatike timon multifunksional etj.

I gatshem per kontroll ne secilin servis te autorizuar!

+38349 196 287 (Edhe viber, whatsapp)

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit