Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 365 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/02/2024 19:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 254 321 KM

Shes Golf 7 TDI 2.0 Automatik viti 2016

Shitet VW GOLF VII R-Line 2.0 TDI AUTOMATIK F1 DSG PANORAM VIRTUAL Viti i Prodhimit 2016 i sapo ardhur nga Jasht ne gjendje shum tmir teknike vetura posedon ,RKS per her t’par , Ngjyren White Perla , Clima Tronic , Navigation , Ulse me nxemje , Karrika Lekure , Senzora parkimi para dhe mbrapa , Kamer mbrapa , Fellne me guma te reja Dimrit , Komanda ne Timon , Liber Servisit , Auto Pilot , Distanc Control , Front Assist , Mode Select - Eco , Comfort , Normal , Sport , Individual , Ambient Light , Multi Color me 30ngjyra , Lleda para dhe mbrapa , Xenon Bi-Xenon , Auto Start/Stop , CD , AUX , Bleutooth , Xhama te erresuar nga Prodhuesi , 2qelsa Centrall Full eksra per me shume info TEL :
044 134 605
Viber +383 44 134 605

Shpërndaje:

Veturat e fundit