Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 240 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/03/2024 00:08

13,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 260 000 KM

Passat B8 1.6 TDI 120PS 2016 AUTOMATIK (DSG)!

PASSAT B8 1.6TDI AUTOMATIK (DSG) 120PS!

Vetura e sapoardhur, PA DOGAN!
Kilometrat -260.000- te garantuara me servise online mund t'i verifikoni edhe ne serviset e autorizuara!!!

-Opsionet ofruese-?
👉 1.6 TDI - 88KW-120PS (DI te kuqe)
👉 Viti 2016
👉Automatik DSG
👉LLED BI XENON
👉Lled ndriqim posht pasqyres
👉Me ndez ne pull (Start stop)
👉Start Stop ne semafor dhe kolona
👉Auto Hold
👉Komanda në timon
👉Senzora parkingu
👉Auto Parking
👉Klimatronik multifunksionale & Digjitale
👉Sistem të senzorit të shiut
👉RNS(bluetooth audio usb aux)
👉Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
👉Pasqyret me errësim nga dritat e gjata
👉Kuk terheqese elektronike
👉WEBASTOR
👉Senzor ne pasqyre për errësim
👉Drita automatike
👉 Drita të Mjegullës
👉Timon multifunksional
👉Karrikat me nxemje
👉Bordkompjuter
👉Tempomat
👉ESP
👉Fellne 16she fabrikisht
👉Goma të veres të reja SAVA
👉 2 qelesa
👉Ndrrim i mundshem!👈

NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE!!!
Për më shumë info:
☎️ Mob: +383-48-600-870
Viber + WhatsApp

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit