Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 69 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/03/2024 10:31

*Çmimi me marrëveshje


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 109 490 KM

AUDI A3 35 TDI 2019

Audi A3 Sportback 35 TDI
110 kW / 150 PS | S-TRONIC
Viti Prodhimit: 08 / 2019
KM: 109 490

Virtual Cockpit,Keyless Entry,Matrix LED,Adaptive CruiseControl,Audi PreSense, Senzor shiu,Senzora Parkingu,LaneAssist,Ulese me nxemje Alcantara.

Shitje për Export.
Mundësi financimi nga të gjitha bankat.

Select Auto
Magj.Prishtinë-Mitrovicë,Shkabaj(afër Hib-Petrol).
📞 +383 45 107 170
📞 +383 45 103 333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit