Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 163 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/02/2024 18:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

🇨🇭🇨🇭BMW X1 20D xDrive 190PS AUTOMATIK MODEL X LINE XENON LED 2016 ME DOGANE NGA ZVICRA

Tel & Viber +383/049272687
Tel 049595328
BMW X1 20D xDrive X-LINE AUTOMATIK 2016 XENON LED ME DOGANE NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Te gjitha Serviset Online BMW SERVICE
Automatik Tip Tronik
Model X-LINE
Motori 2.0 140KW 190PS
ALL WHEEL DRIVE xDrive
Xenon Led
Full Screen Navigation
Front Assist
Start Stop System
Senzora Parkingu
Vende 5
Aux / mp3 / Bluetooth
Abs / Esp / Airbag
4x Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 17” me goma dimri MICHELIN
Full history Service ne BMW
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit