Vetura në shitje BMW X5 M

Kjo veture ka pasur 454 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/04/2024 12:57

27,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 252 000 KM

BMW X5 M-Packet 30d

Shitet vetura BMW X5 M-Packet.

Vtiti: 2014
Km: 252000
Karburanti: Diesel
Targa: Kosovare
Gjendja: Në gjendje shumë të mirë optike dhe teknike.
Marshi: Automatik
Goma: Verë + Dimër (Të dimrit Michelin)

PLUS
Full panoram
Head-up display
Menyra e vozitjes: ECO, COMFORT, SPORT,SPORT
Kamera mprapa
Sensora parkingu
• Acc Drive
•Distronik
•Line Assist
•Front Asisst
•Coursing Control
•Paralajmrim per kend te vdekur!!!
•Vollan M
•Vollanin me rrym
•Ulset memorie
•Auto Hold
•Intelegent Laser Light
•Led ambient
• Led dritat para dhe mbrapa
• Keyless
• Ndriqim i interiorit me 8 ngjyra ambientale
• Ulese me nxemje para
• Ulese me rregullim elektrik
• Kamerë 360 shkallë
•Klimë 4 zonale
•Timon multifunksional
•Bagazh me hapje dhe mbyllje me senzor
•Pasqyre paluese automatike
• Fellene originale te M paketës
•Vetura asht M paket mbrenda dhe jashtë

Kontakti: Whatsapp + Viber
+383 43 900 239

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit