Vetura në shitje Audi SQ5

Kjo veture ka pasur 2077 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2024 17:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 240 000 KM

AUDI SQ5 3.0 BiTDI 313PS 3xSLINE SOUND SYSTEM PANORAM BANG OLUFSEN ZERIM

Tel & Viber +383/049595328
AUDI SQ5 3.0 QUATTRO BiTDI 313PS 3x SLINE SOUND SYSTEM PANORAM B & G LED XENON
Viti i prodhimit 08.01.2014
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik Tip Tronik
Motori 3.0 313PS BITDI
Audi braking Guard
Audi Side Assist
Audi active Lane Assist
Driver Asisst
Front Assist
Rain Sensor
Kamera Mbrapa
Senzora parkings
Zerim Bang & OLUFSEN
Sound System engine Sound
Mundesi vozitje Individual
Vende 5
Interierin mbrenda me ngjyr te
zez dhe te kuqe
Boardkompjuter
Klimatronike
NAVI TOUCHSCREEN
AUX / MP3 / SD Card
ABS / ESP / AIRBAG
Xhama me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Pasqyret me mundesi palimi ne menyr elekronike
Nxemje karrika
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 20zoll fabrikisht me goma vere Dimri BRIDGESTONE 2022
Xhamat e pasem te erresuar nga prodhuesi
Full History
Me liber servisi
Vetura eshte ne gjendje te perfekte
Dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I ardhun nga Gjermania
Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit