Vetura në shitje Audi A1

Kjo veture ka pasur 1447 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2024 17:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 200 000 KM

AUDI A1 1.4 TDI AUTOMATIK S TRONIC S-LINE

Tel & Viber +383/049595328
AUDI A1 1.4 TDI AUTOMATIK S TRONIC 3xSline FULL OPSION XENON LEDA
Viti i prodhimit 11.08.2015
Kilometra te garantuara 201.000 me full history mund te verifikohet ne servise te autorizuar
Automatik Tip Tronik S tronic
Black Edition Model
Motori 1.4 TDI 66KW 90PS
Senzora Parkingu
Navigacion Full Screen
Interier Enterier Sline
Aux / Mp3 / Bluetooth / Sd Card
4x xhamat me rrym
Tempomat
Dritat e mjegulles
Drita ne kthesa
Fellne 16” sline fabrikisht me goma ALL SEASON
Diskat dhe gurnet te reja
Dy çelsa
Serviset Online Audi Garage
Vetura eshte ne gjendje perfekte
Dhe nuk ka nevoje per asnje investim
E sapo ardhun
Me dogan
Mundesi shitje dhe Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit