Vetura në shitje Peugeot 3008

Kjo veture ka pasur 2162 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2024 17:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

PEUGEOT 3008 eHdi ADBLUE MODEL ALLURE AUTOMATIK 2017 FULL OPSION VIRTUAL I-COCKPIT

Tel & Viber +383/049595328
PEUGEOT 3008 1.6eHDI AD BLUE ALLURE AUTOMATIK 2017 FULL OPSION VIRTUAL I-COCKPIT
Kilometra te garantuara 199.000 mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik Tip Tronik
Motori 1.6 eHdi Ad blue
KeyLess Go
Mundesi Vozitje Eco Sport Normal Comfort
Instrumentable Virtual I-COCKPIT
Senzora parkingu Kamere 360*
Navigacion Full Touchscreen
Bagazhin hapje Automatike sensor
Start Stop System
Blind Spot Sensors
Tyre Pressure
Acitivty Safety Brake
Recommendet Speed Display
Driver’s Attention Warning
Air quality System
Dritat Automatike
Stopat Led
Fellne 18” me goma vere te reja
Liber servisi full history
Servisin te kryer
Dy çelsa
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I regjistruar per here te par ne Kosove
Nje pronar nga Doganimi

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit