Vetura në shitje BMW 730

Kjo veture ka pasur 3027 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2024 14:34

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 298 394 KM

BMW 730d LONG VERSION - I Regjistruar RKS 🇽🇰

✨ 𝐇𝐢𝐪𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞𝐧 𝐞 𝐯𝐣𝐞𝐭𝐞𝐫,𝐛𝐞̈𝐡𝐮 𝐦𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐫𝐞…! ✨

✅ 𝐍𝐨𝐫𝐦𝐚𝐭 𝐦𝐞 𝐭𝐞̈ 𝐮𝐥𝐭𝐚 𝐭𝐞̈ 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐢𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚𝐫 𝐧𝐞̈ 𝐭𝐫𝐞𝐠

✅ 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐧𝐜𝐢𝐦 𝐧𝐠𝐚 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚 𝐝𝐞𝐫𝐢 𝐧𝐞̈ 💯% 𝐭𝐞̈ 𝐯𝐥𝐞𝐫𝐞̈𝐬 𝐬𝐞̈ 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈𝐬

✅ 𝐊𝐞̈𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐮𝐣𝐨𝐫 𝐝𝐮𝐤𝐞 𝐟𝐢𝐥𝐥𝐮𝐚𝐫 𝐩𝐞̈𝐫 𝐯𝐞𝐭𝐞̈𝐦 𝟏𝟑𝟓€ 𝐧𝐞̈ 𝐦𝐮𝐚𝐣

✅ 𝐀𝐩𝐫𝐨𝐯𝐢𝐦𝐢 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐞̈𝐬 ( 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝟐𝟒𝐡 𝐨𝐫𝐞𝐯𝐞)

❗️Oferta vlen deri me daten 30.04.2024 ❗️
BMW 730d LONG VERSION - I Regjistruar RKS 🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 298394 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 3.0d - 245 PS / 180 KW
Viti 13.02.2011 ~ Modeli 2012
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
///M 30d - SPORT - PANORAM - LONG VERSION
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Përzgjedhje nga 5 lloje të ndryshme të vozitjes si:
~ SPORT + / SPORT / COMFORT / COMFORT + ~
• Sisteme të ndryshme gjatë vozitjes në vija të bardha
• Posedon “ScreenDisplay” funksionale gjatë vozitjes
• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton dhe lëkur
• Xhama©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Xhamat Elektronik & me ngrohës funksionale
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
Vetura posedon Regjistrim deri me dt 13.07.2024
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB Bank”,“Raiffeisen Bank”,“KEP”,,“FINCA”,”BKT”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizren

Shpërndaje:

Veturat e fundit