Vetura në shitje Mercedes-Benz A 180

Kjo veture ka pasur 225 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/04/2024 15:43

16,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kupe 2017

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 94 000 KM

Mercedes Benz A180 AMG KAMERA SPORT

Mercedes A180 AMG AUTOMATIK KAMERA SPORT
Kaluara: 94.000km
Cmimi: 16.500€
Viti: 2017

Ardhur nga Norvegjia. Cmimi eshte pa dogane.
Per interes kontakto
Whatsapp/viber: +383 49 55 66 74

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit