Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 754 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:38:30

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 238 091 KM

OPEL ASTRA 1.6 CDTI ME DOGAN 2015

Opel Astra J 1.6 CDTI ( Diesel ) Viti 2015 e Posaardhur Tash Nga Gjermania Ne Emrin Tim Personal Me Dogan ne gjendje Perfekte ne te gjitha aspektet posedon : KlimaAutomatike Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , Lleda Para dhe Mrapa , Led Interior Ambient Light , Goma Vere Te Reja 2023 Me Faktur , SENZOR PARKINGU , Ulse Me Nxemje dhe Timonin me Nxemje , Komanda ne Timon , TEMPOMAT , Senzor Shiu , Bluetooth Me Mundsi Telefoni , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim , ME DOGAN . TEL 048-460-365

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit