Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 440 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:55:03

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 217 293 KM

OPEL INSIGNIA ST-LINE - I Regjistruar RKS 🇽🇰

✨ 𝐇𝐢𝐪𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞𝐧 𝐞 𝐯𝐣𝐞𝐭𝐞𝐫,𝐛𝐞̈𝐡𝐮 𝐦𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐫𝐞…! ✨

✅ 𝐍𝐨𝐫𝐦𝐚𝐭 𝐦𝐞 𝐭𝐞̈ 𝐮𝐥𝐭𝐚 𝐭𝐞̈ 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐢𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚𝐫 𝐧𝐞̈ 𝐭𝐫𝐞𝐠

✅ 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐧𝐜𝐢𝐦 𝐧𝐠𝐚 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚 𝐝𝐞𝐫𝐢 𝐧𝐞̈ 💯% 𝐭𝐞̈ 𝐯𝐥𝐞𝐫𝐞̈𝐬 𝐬𝐞̈ 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈𝐬

✅ 𝐊𝐞̈𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐮𝐣𝐨𝐫 𝐝𝐮𝐤𝐞 𝐟𝐢𝐥𝐥𝐮𝐚𝐫 𝐩𝐞̈𝐫 𝐯𝐞𝐭𝐞̈𝐦 𝟏𝟑𝟓€ 𝐧𝐞̈ 𝐦𝐮𝐚𝐣

✅ 𝐀𝐩𝐫𝐨𝐯𝐢𝐦𝐢 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐞̈𝐬 ( 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝟐𝟒𝐡 𝐨𝐫𝐞𝐯𝐞)

OPEL INSIGNIA ST-LINE - I Regjistruar RKS 🇽🇰
Vetura eshte shume e rujtne dhe super gjendje
Vetura posedon cdo lloje te servisit te kryer
Vetura Nuk ka nevoj per asnje investime
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 217293 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 1.6 CDTI - 136 PS / 100 KW
Viti 20.06.2017 ~ Modeli 2018
Disa nga karakteristikat e vetures janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar
• Gjama©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Timon multifunksional,me airosje & me ngrohje
• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB BANKA”,“RAIFFEISEN BANK”,“KEP BANK”,,“FINCA”,”BKT”,”PRIBANK”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizren

Shpërndaje:

Veturat e fundit